قیمت آیفون 13 پرو
به وبسایت مهاد صنعت مرجع تخصصی واردات گوشی اپل خوش آمدید

معرفی مهاد صنعت

مهاد صنعت با پشتوانه و تجربه غنی در واردات رسمی تلفن­ های همراه شرکت اپل و خدمات پس از فروش، با فراهم نمودن مراکز مجهز و منحصر به فرد، قصد دارد خدمات پس از فروش را در شان و مقام هم میهنان گرامی ارائه نماید.

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالا می باشد و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت است.

شرکت مهاد صنعت با توجه به اهمیت موضوع، بر ارائه خدمات برتر برای مشتریان خود تاکید دارد. کمپانی مهاد صنعت با اعتماد سازی بستری را مهیا نموده تا هر یوزر تلفن همراه در هر منطقه از کشور خریدی امن و مطمئن داشته باشد و محصول را با خیال آسوده مورد استفاده قرار دهد . شرکت در حوزه ذینفعان تاکید بر مشتری مداری داشته و مشتری می بایست در برابر هزینه ای که می پردازد منافعی با ارزش بالاتر دریافت نماید. شرکت مهاد صنعت متعهد می شود با بهره مندی از خدمات این شرکت با خیالی آسوده و راحت از محصول خریداری شده خود استفاده نموده و لذت کافی را ببرد.

مهادصنعت برآن است بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در حوزه صنعت تلفن همراه، با کارگیری نیروهای متخصص و مجرب برای مشتریان خود ارائه نماید. از اهداف دیگر شرکت ارائه خدمات برتر، جلب اعتماد و تکریم مشتری است که مشتریان خود را نه تنها به عنوان خریدار و مصرف کننده بلکه به عنوان عضوی از خانواده مهاد صنعت می داند و همچنین مفتخر به ارائه محصولات و خدمات خود به ارگان ها و مجموعه های بزرگ دولتی و خصوصی می باشد.

 

مجوزها و گواهینامه‌ها

مهاد صنعت عضو رسمی اتحادیه گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی می‌باشد.

شایان ذکر است شرکت مهاد صنعت در طرح ساماندهی شرکت‌های گارانتی و خدمات پس از فروش  موفق به اخذ تأییدیه شبکه خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شده است.

گارانتی

گارانتی مهاد صنعت

گارانتی آیفون
پروانه ها

پروانه کسب

پروانه کسب
کارت مباشرت

کارت مباشرت اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی ، ارتباطی و لوازم جانبی تهران

کارت مباشرت